50 درصد تخفیف ويژه مشتریان جدید برای خرید سالانه | کد تخفیف : firstorder

درباره ما

سکرت هاست فعالیت خود را سال ها پیش درحوزه شبکه شروع کرد. در آن زمان تعداد وبسایت های زیادی در ایران وجود نداشت و با توجه به عدم نیاز به زیرساخت فراوان فناوران نوین سکرت هاست بیشتر خدمات خود را به صورت حضوری جهت راه اندازی شبکه های داخلی برای سازمان های مختلف ارائه میداد .در سال ۲۰۱۲ با ورود کنترل پنل های مختلف به صنعت هاستینگ و محبوب تر شدن موتور های جستجو با توجه به احساس نیاز سکرت هاست دامنه خود را ثبت و شروع به فعالیت رسمی در این زمینه کرد. در طی این سال بیشتر مشتریان سکرت هاست به صورت خصوصی با ما در ارتباط بوده اند و با توجه به نداشتن ظرفیت پشتیبانی کافی تبلیغات گسترده ای انجام نمی شد. اما در سال ۲۰۱۹ با توجه به توسعه کار و اضافه شدن شرکای جدید و جوان تر به این گروه ظرفیت پاسخگویی به مشتریان بالاتر رفته و ارائه خدمات به گروه عمومی مشتریان آغاز شد. اکنون ما ادعای ارائه خدمات خوب و با کیفیت با یک تیم پشتیبانی عالی را داریم.

مشتریان سازمانی ما که افتخار خدمات دهی به آن ها داشته ایم
تمایز ما با سایر هاستینگ ها

تفاوت زیادی بین سکرت هاست وبقیه شرکت ها وجود دارد!

اصول فنی خاص و متفاوت
سرویس ما خیلی متفاوت تر از دیگر شرکت ها نیست اما کانفیگ های آن مبتکرانه و خاص خود تیم ماست. این موضوع را به وضوح پس از دریافت سرویس خواهید دید.
حرفه ای واقعی
دانش فنی تیم سکرت هاست بسیار متفاوت از آن چیزی است که در شرکت های دیگر مشاهده کرده اید. تقریبا هیچ نوع سروری نیست که ما نتوانیم کانفیگ کنیم و آماده ارائه خدمات به حرفه ای ترین تیم ها جهت برپایی زیرساخت لازم هستیم.
مدعی در زمینه وردپرس
شاید شما هزاران نفر وردپرس کار را در ایران دیده باشید اما در زمان بحران متخصصین واقعی خود را نشان می دهند. هیچ مشکلی در وردپرس شما توسط سکرت هاست غیر قابل حل نخواهد بود
خدمات دیگر ما کانفیگ سرور طراحی سایت تبدیل سایت به اپ خدمات پرداختی عمومی

جهت دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر با شماره زیر در ارتباط باشید
۰۲۱۹۱۳۰۶۹۳۸