تیم سکرت هاست  نگرانی های کسب و کار را درک میکند  و با شناخت این موضوع این  قول را به شما میدهید که دلسوزانه به فکر کسب و کار شماست. تا شما روز به روز در کنار تیم خود پیشرفت روز افزون داشته باشید

پنل پیامک

این فرصت را از دست ندهید.برای از دست ندادن تخفیف فرصت کمی مانده است

پنل اس ام اس چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

پنل پیامک سکرت هاست یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی دیجیتال است که قابلیت‌ ارسال پیامک انبوه‌ تبلیغاتی (همراه با بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور) را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس با خط خدماتی، ارسال پیامک سفید و کارت ویزیت الکترونیکی به‌صورت یک بسته جامع برای بازاریابی پیامکی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پنل پیامک

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

برای ارسال پیامک اعتبارسنجی و کدفعال سازی از طریق سامانه پیامک شما می‌بایست خط خدماتی داشته باشید تا بتوانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند (اصطلاحاَ بلک لیست هستند) پیامک کدتایید ارسال نمایید؛ در پنل پیام کوتاه سکرت هاست خط خدماتی عمومی بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید برای ارسال سریع پیامک کدفعال سازی و تایید شماره موبایل از طریق وب سرویس ارسال اس‌ام‌اس اقدام نمایید

گارانتی بازگشت وجه

تضمین 7 روز بازگشت وجه.ما بر این باور هستیم که فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک همکاری هست.ما هزینه پنل را عودت میدهیم

بانک شماره اصناف

با استفاده از پنل ما میتوانید به بانک اصناف دسترسی داشته باشین و به راحتی بفروش خود بپردازید

تعرفه مناسب

تعرفه ارسال پیامک در سکرت هاست مناسب هست و برای همه افراد مناسب و مرقون به صرفه هست.

خط اختصاصی

در سکرت هاست ما برای شما یک خط اختصاصی 14 رقمی رایگان برای شما در نظر گرفته ایم

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

اگر قصد ارسال پیامک انبوه (ارسال SMS به تعداد زیادی شماره یا ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک شماره موبایل) را داشته باشید می‌توانید به دو صورت زیر برای ارسال پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • خرید سامانه پیامک سکرت هاست
  • ارسال پیامک انبوه توسط سکرت هاست

با خرید سامانه پیامک، مدیریت سامانه پیامکی به عهده شما است، در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید متن پیامک تبلیغاتی را بنویسید، شماره موبایل‌ مخاطبینتان را انتخاب کنید و پیامکتان را ارسال کنید.

برای ارسال پیامک انبوه توسط سکرت هاست می بایست متن پیامکی را برای ما ارسال نمایید، مخاطبین را مشخص کنید و ما پیامک شما را ارسال می‌کنیم و گزارشات ارسال انبوه پیامک برای شما ارسال می‌شود.

  • ارسال منطقه ایی
  • ارسال به تفکیک سن و جنسیت
  • ارسال براساس دکل bts
  • ارسال زماندار

همانطور که برای تلفن همراه اپراتورهای متفاوتی (ایرانسل و همراه اول و رایتل و تالیا) وجود دارد برای خطوط اختصاصی سامانه پیامکی نیز اپراتورهای مختلفی با سرشماره‌های (1000،2000،3000،5000 و خط ثابت 021 و 026) وجود دارد که هرکدام کیفیت و تعرفه ارسال پیامک متفاوتی دارند. 
زمانی که شما یک خط اختصاصی برای سامانه پیامک خریداری می‌کنید، این خط به نام شما بوده و فرد دیگری امکان استفاده از خط اختصاصی شما را ندارد. خط اختصاصی امکان ارسال و دریافت پیامک را برای شما فراهم می‌کند.